Система управління якістю

Відповідність міжнародним стандартам якості логістичної індустрії – одна з ключових складових стратегії Business Group Logistics.

Вся Система Менеджменту Якості компанії орієнтована на вдосконалення операційних процесів, відповідність вимогам Клієнтів, розвиток комунікацій і грунтується на наступних базових принципах:

  • Cертифікована відповідність стандартам якості ISO 22000: 2007 (HACCP -Системи управління безпечністю харчових продуктів)
  • Забезпечення безпеки вантажів при доставці з використанням системи управління транспортними ресурсами TMS
  • Індивідуально розроблена, сучасна і інтегрована система управління складами WMS
  • Налагоджена система управління взаємовідносинами з клієнтами
  • Розвинена система моніторингу ключових показників бізнес-ефективності і поліпшення якості послуг, що надаються на основі системи KPI.

Всі операційні процеси в компанії формалізовані і стандартизовані в спеціальних правилах і процедурах (так звані SOP – Standard Operating Procedures).

ISO 22000-2007 об’єднує в собі принципи, засновані на аналізі небезпек, встановлення критичних контрольних точок (ХАССП). Відповідно до вимог стандарту ХАССП, об’єднуються попередні заходи, що розробляються на принципах вже існуючих програм виробничого контролю якості продукції, що випускається. Європейські стандарти якості беруться за основу контролю якості. Встановлено виробничі, торговельні, санітарно-гігієнічні, дистриб’юторські міжнародні стандарти менеджменту якості харчових продуктів харчування.

Абсолютно всі вимоги Системи Менеджменту Якості строго дотримуються для всіх груп товарів, з якими працює Business Group Logistics.

Спеціально розроблена WMS-система компанії забезпечує контроль та інформаційний супровід всіх логістичних процесів в компанії, починаючи з моменту отримання заявки клієнта до процесів відбирання, навантаження і доставки продукції.

Чому нас обирають

Система управління складом

Система управління складом

Компанія Бізнес Груп використовує систему WMS, яка забезпечує автоматизацію і систематизацію складської роботи.

Ресурси

Ресурси

Наявність сучасних складських потужностей, кадрового потенціалу та досвіду управління складською логістикою дозволяє компанії реалізувати повний комплекс складських послуг.

Досвід

Досвід

Досвід роботи більше 20 років на ринку логістичних рішень