Місія та цінності

Місія та цінності

Business Group Logistics – провідний національний логістичний 3pl-оператор з досвідом роботи більше 20 років.

Довгостроковість, надійність і комфорт у взаєминах з Клієнтами є для нас головною цінністю, а забезпечення стабільного зростання і розвитку бізнесу Клієнтів компанії, завдяки комплексним логістичним рішенням Business Group Logistics – нашою головною метою.

Основні переваги Business Group Logistics як логістичного оператора – великий досвід роботи з найбільшими компаніями, як з продуктами, які вимагають дотримання особливого температурного режиму – робота в так званому форматі «Fresh» -0°C … + 6°C і «Frozen» – 18°C, так і з широким спектром продукції, що не вимагає особливого режиму зберігання (Ambient – сегмент +15°C … + 25°C, так званий «сухий склад»), напрацьовані Know-How в операційній діяльності, автопарк спеціалізованого транспорту, відмінно налагоджені бізнес-процеси і ефективна схема взаємодії з Клієнтамі.

Business Group Logistics успішно реалізує рішення з аутсорсингу логістики в масштабних проектах – організовує функціонування Розподільчих Центрів для найбільших в Україні Retail – мереж – АТБ, METRO, Novus і Varus.

Ми пропонуємо нашим клієнтам комплексні рішення в сфері логістики національного і міжнародного масштабу. Наша згуртована команда здатна підібрати або розробити індивідуальну програму для кожного, гарантуючи при цьому незмінно високу якість операційного та клієнтського сервісу.

Люди є основним активом й особливою гордістю компанії.

В команду Business Group Logistics входить 1153 висококваліфікованих співробітника.

Чому нас обирають

Система управління складом

Система управління складом

Компанія Бізнес Груп використовує систему WMS, яка забезпечує автоматизацію і систематизацію складської роботи.

Ресурси

Ресурси

Наявність сучасних складських потужностей, кадрового потенціалу та досвіду управління складською логістикою дозволяє компанії реалізувати повний комплекс складських послуг.

Досвід

Досвід

Досвід роботи більше 20 років на ринку логістичних рішень