Логістичні рішення для виробників електроніки

Логістичні рішення для виробників електроніки

Побутова електроніка, дрібні прилади та обладнання, в більшості своїй, належать до дорогої продукції, яка вимагає спеціальних умов перевезення, навантаження-розвантаження і подальшого складського зберігання.

Основне завдання логістики електроніки і дрібної побутової техніки, в даному випадку, пов’язане з побудовою швидкого і надійного ланцюжка поставок для забезпечення зв’язку виробничих майданчиків з каналами збуту.

Логістична стратегія компанії, яка займається продажами електроніки і дрібної побутової техніки, спрямована на оптимізацію її ресурсів при управлінні основними і супутніми товарними потоками. Зберігання такої продукції на складі включає виконання наступних операцій:

 • оптимальна організація складського простору;
 • правильне розміщення продукції та її укладання на зберігання;
 • створення необхідних умов зберігання, а також охорони складу;
 • оперативна організація обліку товарів, їх рух і переміщення;
 • використання спеціального підйомно-транспортного устаткування.

Електрообладнання, кабельна продукція, дрібна побутова техніка вимагає особливих умов зберігання, які залежать від багатьох факторів навколишнього середовища. Висока температура разом з різкими її перепадами, зайва або недостатня вологість повітря в приміщенні, пил, дія сонячних променів, корозійний або хімічний вплив впливають на працездатність електроустаткування. Оптимальними показниками температури зберігання побутової електротехніки вважається температура в 9-15 градусів за Цельсієм і вологості повітря 55-60%. Якщо не дотримуватися цих правил зберігання, то електрообладнання швидко прийде в непридатність.

Business Group Logistics: Зберігання електроніки

На спеціалізованих складах зазвичай використовують кілька способів зберігання продукції:

 • зберігання за принципом однорідності товарів;
 • зберігання в залежності від типорозміру і ваги товару;
 • роздільне зберігання продукції підвищеного і зниженого попиту споживачів;
 • окреме зберігання специфічної групи товару.

При розміщенні побутової техніки на зберігання враховуються не тільки терміни зберігання, її специфіка, але і споживчий попит. Так, електроніку, що користується великою популярністю у споживачів, розміщують ближче до виходу і зоні комплектації замовлень і т.д .

Система автоматизованого управління складом WMS

Продуктивність складу зберігання електроніки і дрібної побутової техніки, зростання обсягу вантажопереробки, а також якості складського сервісу неможливі без такого зручного інструменту, як WMS- система. Її впровадження і використання дозволяє:

 • Знизити витрати на обслуговуючий персонал. WMS- система ефективно управляє всіма складськими операціями, а не просто констатує факт здійснення операції. Вся інформація зберігається в одному місці, до неї має доступ кожен співробітник складу. Іншими словами, співробітники стають взаємозамінними без втрати своєї продуктивності.
 • Організувати складські процеси. Всі бізнес-процеси в WMS налаштовуються з урахуванням особливостей переробки вантажів, руху товарів, розміщення та реалізації.
 • Створити оптимальну систему мотивації персоналу. WMS дає можливість змоделювати, які ресурси і в якій кількості можуть знадобитися на складі в умовах мінливого обсягу вантажопереробки, а також деталізувати вартість складського сервісу.
 • Динамічно розміщувати товари в залежності від інтенсивності відвантажень, зручності розташування продукції, термінів зберігання, ваги, габариту і інших характеристик.

Наша WMS-система обліку, яку ми використовуємо на своїх складах, повністю сумісна з 1С. Вона здатна відстежувати температуру зберігання, вологість в приміщенні, освітленість, видає індивідуальні завдання складським працівникам. Для переміщення товарів WMS- система вибирає найбільш оптимальні маршрути. А помилки співробітників складу мінімізуються завдяки скануванню штрих-кодів для підтвердження виконання завдання. Зручний звіт наявності, а також руху товарів допомагає менеджеру правильно оцінити ситуацію на складі.

Використання ресурсів 3PL-оператора з організації складського обліку електроніки і дрібної побутової техніки дозволяє компаніям-клієнтам скоротити витрати на зберігання продукції, зменшити час проведення складських операцій, прискорити формування партій товарів, скоротити число помилок через людський фактор, підвищити точність товарного обліку.

Чому нас обирають

Система управління складом

Система управління складом

Компанія Бізнес Груп використовує систему WMS, яка забезпечує автоматизацію і систематизацію складської роботи.

Ресурси

Ресурси

Наявність сучасних складських потужностей, кадрового потенціалу та досвіду управління складською логістикою дозволяє компанії реалізувати повний комплекс складських послуг.

Досвід

Досвід

Досвід роботи більше 20 років на ринку логістичних рішень