Контрактна логістика

Контрактна логістика

Контрактна логістика (або логістичний аутсорсинг) – це окрема галузь бізнесу, що дозволяє підприємствам передавати виконання окремих логістичних функцій, або навіть всієї логістичної системи в обслуговування іншій компанії-логістичному 3PL-оператору.

Контрактна логістика дозволяє звільнити частину власних ресурсів, задіяних в обслуговуванні логістичних ланцюжків, і направити їх в інші сфери бізнесу, в той час, як виконання функцій логістики для даної компанії бере на себе зовнішній партнер.

Business Group Logistics пропонує своїм Клієнтам аутсорсинг всього спектру складських рішень в режимах «Ambient», «Fresh» і «Frozen»:
відповідальне зберігання, вантажно-розвантажувальні роботи, поящичний та поштучний відбір, комплектацію, фільмаж, крос-докінг, додаткові послуги.

Складські термінали Business Group Logistics вміщають стелажні системи багатоярусного висотного зберігання, на складах задіюється вантажна техніка різної вантажопідйомності.
Термінали працюють в цілодобовому режимі -24 години 7 днів на тиждень, облік ведеться відповідно до принципів FIFO / FEFO. Обробка вантажів відбувається в різних форматах: палети, ящики, штуки.
Склади Business Group обладнані гідравлічними вантажно-розвантажувальними рампами, є зручні майданчики для стоянки і маневрування вантажних автомобілів.
Щодня відбувається чітка налагоджена робота як із замовленнями на відвантаження, так і з поверненнями, рекламаціями, бракованим товаром; строго дотримуються всі санітарно-епідеміологічні норми складського зберігання.
Фахівці Business Group Logistics проводять ретельний контроль якості на всіх етапах складських операцій, облік ведеться в зручній і швидкодіючій WMS. Загальна площа складських терміналів, які використовуються Business Group Logistics, – більше 20 000 м.кв.

Чому нас обирають

Система управління складом

Система управління складом

Компанія Бізнес Груп використовує систему WMS, яка забезпечує автоматизацію і систематизацію складської роботи.

Ресурси

Ресурси

Наявність сучасних складських потужностей, кадрового потенціалу та досвіду управління складською логістикою дозволяє компанії реалізувати повний комплекс складських послуг.

Досвід

Досвід

Досвід роботи більше 20 років на ринку логістичних рішень