Frozen Logistics

У житті сучасної людини, особливо у великих мегаполісах, відбуваються значні зміни, на перше місце виходять кар’єра і самореалізація.

Це обумовлює відсутність часу на повноцінне харчування і приготування їжі в домашніх умовах і, як наслідок, значне підвищення попиту на заморожену продукцію, зокрема напівфабрикати.

Ринок замороженої продукції ділиться на три основні сегменти – заморожені овочі, фрукти і заморожені напівфабрикати. Останні, в свою чергу, поділяються на м’ясні, рибні напівфабрикати і ін.

Для того, щоб забезпечити збереження і безпеку замороженої продукції, необхідна якісна і професійна низькотемпературна логістика -Frozen logistics, з чітким дотриманням температурного режиму не вище -18С при складській обробці та транспортуванні.

Особливістю логістики морозива і заморожених продуктів є необхідність суворого дотримання температурного режиму на всьому протязі логістичного ланцюжка від конвеєра виробництва до кінцевого споживача. Допустима температура зберігання морозива -18 °С, при тому, що вже при -15°С в ньому починають відбуватися незворотні зміни.

Низькі температури -18 … -25°С накладають обмеження на характеристики обладнання, техніки і т.д. Якщо на складі встановлена WMS, то потрібні спеціальні морозостійкі сканери і термінали. На морозильних складах необхідно встановлювати заробітну плату вище середнього по ринку, щоб утримувати персонал.

Складська обробка продукції глибокої заморозки

В умовах дефіциту спеціалізованих низькотемпературних складів і необхідності вибудовувати багатофакторну систему контролю всього ланцюжка логістики замороженої продукції, доцільно віддавати Frozen – Логістику на аутсорсинг, що дозволить концентрувати ресурси на ключових компетенціях, і чіткіше вибудовувати бізнес-процеси в компанії.

Термін «аутсорсинг» можна замінити на «партнерство». Справді, не виникне навіть сумніву «а раптом, не впораються», якщо співпрацювати стануть партнери, що сформували довірчі відносини і виконують спільні домовленості, доповнюючи сили і ресурси один одного для досягнення спільної мети.

Логістичний оператор Business Group надає весь спектр послуг Frozen Logistics на європейському рівні, забезпечуючи складську обробку та зберігання з дотриманням всіх специфічних норм і вимог роботи із замороженою продукцією, і виконуючи оперативне транспортування вантажів по всій Україні з використанням надійного мультітемпературного транспорту.

Клієнти Business Group можуть розраховувати на точне дотримання температурних, гігієнічних і тимчасових норм транспортування і складської обробки в режимі «Frozen», тому що логістичний оператор максимально відповідально підходить до професійної реалізації послуг аутсорсингу і має всі необхідні ресурси і технології для забезпечення гарантованого якісного сервісу.

Ще один ключовий фактор – кваліфікація персоналу. У компанії Business Group Logistics працює злагоджена команда професіоналів, які постійно вдосконалюють свої навички та вміння, і забезпечують чітке і ефективне виконання бізнес-процесів роботи у всіх сегментах Ambient, Fresh і Frozen-логістики.

Чому нас обирають

Система управління складом

Система управління складом

Компанія Бізнес Груп використовує систему WMS, яка забезпечує автоматизацію і систематизацію складської роботи.

Ресурси

Ресурси

Наявність сучасних складських потужностей, кадрового потенціалу та досвіду управління складською логістикою дозволяє компанії реалізувати повний комплекс складських послуг.

Досвід

Досвід

Досвід роботи більше 20 років на ринку логістичних рішень