Fresh Logistics

Fresh Logistics

Організація логістики продуктів харчування, які потребують особливого температурного режиму зберігання і транспортування – це найважливіший етап між компанією-виробником і кінцевими споживачами.
Тому до умов зберігання і транспортування продуктів харчування пред’являються особливі правила і вимоги, адже саме від них безпосередньо залежить, наскільки безпечними будуть продукти для здоров’я споживачів.

Маючи майже 20-річний досвід роботи з продуктами харчування, компанія Business Group Logistics надає комплекс послуг Fresh – логістики:

  • Повний спектр складських послуг
  • Сross-docking
  • Pick-by-Line
  • Доставку в більш ніж 5 000 роздрібних торгових точок по країні з чітким дотриманням температурного режиму 0°C … + 6°C.

Щодня фахівці компанії Business Group ретельно контролюють дотримання температурного режиму «Fresh» на всіх етапах обробки вантажу – починаючи з моменту надходження продукції на склад, і закінчуючи доставкою в торгові точки. При організації холодного ланцюга постачання дуже важливо зберігати цілісність упаковки товарів і дотримуватися своєчасність доставки свіжих продуктів харчування, адже термін придатності у них дуже короткий – в середньому від 4 до 6 днів.

В роботі компанія Business Group використовує власні технології складської обробки товарів різних продуктових категорій, що дозволяють забезпечити максимальну якість всіх процесів.

Business Group Logistics оперує на спеціально обладнаних складах, оснащених супер-сучасними холодильними і вентилюючими установками. Новий холодний склад Business Group Logistics розташований в логістичному терміналі в с. Святопетровськє, недалеко від Окружної дороги Києва, ще один центральний склад – недалеко від м. Бровари; найбільші регіональні холодні склади – в Дніпрі і у Львові.

Всі складські термінали функціонують в режимі 24/7, спеціально навчений персонал щодня працює з більш ніж 10 000 SKU, проводячи необхідний відбір і комплектацію відповідно до необхідних норм і правил, в результаті дотримання яких якість продукції залишається незмінно високою, а швидкість виконання всіх операцій – максимальною.

Чому нас обирають

Система управління складом

Система управління складом

Компанія Бізнес Груп використовує систему WMS, яка забезпечує автоматизацію і систематизацію складської роботи.

Ресурси

Ресурси

Наявність сучасних складських потужностей, кадрового потенціалу та досвіду управління складською логістикою дозволяє компанії реалізувати повний комплекс складських послуг.

Досвід

Досвід

Досвід роботи більше 20 років на ринку логістичних рішень