Складські послуги

Складські послуги

Business Group Logistics пропонує своїм Клієнтам весь спектр складських рішень в сегментах «Ambient» (звичайний температурний режим), «Fresh» (холодний склад) і «Frozen» (заморозка): відповідальне зберігання, вантажно-розвантажувальні роботи, поящичний і поштучний відбір, комплектацію, фільмаж, крос-докінг, додаткові послуги.

Складські термінали  Business Group вміщають стелажні системи багатоярусного висотного зберігання, на складах задіюється вантажна техніка різної вантажопідйомності. Термінали працюють в цілодобовому режимі – 24 години 7 днів на тиждень, облік ведеться відповідно до принципів FIFO/FEFO.
Обробка вантажів відбувається в різних форматах: палети, ящики, штуки.

Склади Business Group Logistics обладнані гідравлічними вантажно-розвантажувальними рампами, є зручні майданчики для стоянки і маневрування вантажних автомобілів.
Щодня відбувається чітка налагоджена робота як із замовленнями на відвантаження, так і з поверненнями, рекламаціями, бракованим товаром, утилізація; строго дотримуються всі санітарно-епідеміологічних норм складського зберігання.

Фахівці Business Group проводять ретельний контроль якості на всіх етапах складських операцій, облік ведеться в зручній і швидкодіючої WMS.

Чому нас обирають

Система управління складом

Система управління складом

Компанія Бізнес Груп використовує систему WMS, яка забезпечує автоматизацію і систематизацію складської роботи.

Ресурси

Ресурси

Наявність сучасних складських потужностей, кадрового потенціалу та досвіду управління складською логістикою дозволяє компанії реалізувати повний комплекс складських послуг.

Досвід

Досвід

Досвід роботи більше 20 років на ринку логістичних рішень