Митно-брокерське обслуговування

Митно-брокерське обслуговування

В рамках послуг митно-брокерського обслуговування Business Group Logistics проводить всі операції і процедури митного контролю, здійснює офіційне оформлення переміщення транспортних засобів і різних вантажів через кордон і між митними органами; проводить митне “очищення” вантажів; оформлення погоджувальних листів; підтвердження фактів вивезення за межі України від митних органів; здійснює консультації на всіх етапах зовнішньоекономічної діяльності.

Наша компанія може взяти на себе розміщення на складах для тимчасового зберігання всі типи вантажів.

Business Group Logistics здійснює також підрахунок митної вартості та необхідних митних платежів, підготовку накладної, комерційної документації для надання в певний митний орган, оформлення іншої митної документації належним чином, в тому числі для експортних, імпортних і транзитних вантажів. При необхідності компанія визначить країни походження товару, за товарною номенклатурою визначить коди товарів; доведе перед митними органами права отримання преференцій і різних митних пільг.

Діяльність грамотного митного брокера дозволить вирішити будь-які проблеми юридичного та бюрократичного характеру, виключити можливість затримки вантажу.

Чому нас обирають

Система управління складом

Система управління складом

Компанія Бізнес Груп використовує систему WMS, яка забезпечує автоматизацію і систематизацію складської роботи.

Ресурси

Ресурси

Наявність сучасних складських потужностей, кадрового потенціалу та досвіду управління складською логістикою дозволяє компанії реалізувати повний комплекс складських послуг.

Досвід

Досвід

Досвід роботи більше 20 років на ринку логістичних рішень