Аутсорсинг розподільного центру (РЦ)

Аутсорсинг розподільного центру (РЦ)

Аутсорсинг розподільного центру – нова тенденція

Передача логістики на аутсорсинг дозволяє рітейлерам істотно скорочувати витрати і оптимізувати систему розподілу продукції на всіх етапах. Правильно організований РЦ дозволяє істотно підвищити рентабельність бізнесу. Для роботи РЦ дуже важливі швидкість обробки товару і точність (якість) виконання внутрішніх інструкцій від постачальника та отримувача.

Основними функціями РЦ є:

накопичення протягом короткого часу товарів від постачальників, приймання, зберігання, сортування, комплектація та відвантаження товарів.
РЦ, як EDI-центр, отримує і генерує всю інформацію про асортимент і кількість товару, приймає доставлений товар, зберігає, комплектує і безперебійно розподіляє продукцію між торговими точками мережі.

Організація роботи через РЦ дозволяє:

  • знизити витрати на доставку за рахунок укрупнення поставок
  • поліпшити логістичне обслуговування клієнтів в регіоні (забезпечити більш швидке і повне задоволення їх запитів), що буде сприяти поліпшенню становища компанії на ринку і підвищенню її доходів.

Використання РЦ більше підходить компаніям, що мають розгалужену мережу або велику номенклатуру товарів (мережі FMCG, мережі DIY, мережі Fashion retail, мережі фармамаркетів, мережі фаст-фуд, автозаправки і т.д). У результаті склади з місця по фізичному зберіганню і переміщенню вантажів перетворюються в центри по раціоналізації товарних потоків.

Організація логістики через розподільні центри має ряд переваг:

  • Розширення торгової площі магазину до 30%, за рахунок переведення складських приміщень в торгові площі
  • Збільшення доходу до 10% від обороту РЦ за рахунок збільшення присутності товарів на полицях магазинів
  • Отримання від постачальників додаткових знижок від вартості товару при поставках товарів на РЦ
  • Підвищення оборотності і керованості товарних запасів
  • Забезпечення наявності товарів на полицях магазинів в періоди пікових святкових продажів і періоди проведення промо-акцій
  • Забезпечення якості товарів за рахунок організації централізованої служби контролю якості
  • Зниження транспортних витрат за рахунок спрощення та зменшення витрат на взаємодії мережі з постачальниками
  • Підготовка товарів до швидкого викладення на полицях магазинів

Щоб забезпечити ефективність роботи РЦ, необхідний системний підхід до процесу організації: налагоджені складські процеси, оптимізація маршрутів, застосування крос-докінгу, Pick-by-Line, ефективна робота WMS і всього персоналу компанії.
Компанія Business Group Logistics стане для Вас ідеальним партнером по організації аутсорсингу розподільного центру, професійно налагодивши все бізнес-процеси з урахуванням індивідуальних особливостей Вашої компанії і її сфери діяльності.

Чому нас обирають

Система управління складом

Система управління складом

Компанія Бізнес Груп використовує систему WMS, яка забезпечує автоматизацію і систематизацію складської роботи.

Ресурси

Ресурси

Наявність сучасних складських потужностей, кадрового потенціалу та досвіду управління складською логістикою дозволяє компанії реалізувати повний комплекс складських послуг.

Досвід

Досвід

Досвід роботи більше 20 років на ринку логістичних рішень