Автомотів логістика

Автомотів логістика

На сьогодні автоконцерни і автодилери в першу чергу потребують надійних логістичних операторів, які гарантують виконання складних схем постачань на умовах «just in time», особливо це стосується складального виробництва, обсяги якого з кожним роком збільшуються.

По-друге, від логістичних провайдерів очікують оптимізації логістики за рахунок формування системи розподільчих складів в регіонах, автоматизації процесів, нестандартних схем транспортування, «розумних» 3PL-схем.

По-третє, як і будь-який клієнт, автоконцерни хочуть прозорості всіх процесів, що досягається впровадженням IT-інфраструктури (якщо ми говоримо про склади – це аналіз руху товарів, рекомендації по розміщенню, відвантаженню, підбору, якщо про транспортну логістику – це система відстеження вантажів, якщо 4PL- це планування і прогнозування запасів).

Для автомобільних компаній Business Group Logistics пропонує якісні та ефективні рішення Automotive logistics згідно принципів Just In Time.

Чому нас обирають

Система управління складом

Система управління складом

Компанія Бізнес Груп використовує систему WMS, яка забезпечує автоматизацію і систематизацію складської роботи.

Ресурси

Ресурси

Наявність сучасних складських потужностей, кадрового потенціалу та досвіду управління складською логістикою дозволяє компанії реалізувати повний комплекс складських послуг.

Досвід

Досвід

Досвід роботи більше 20 років на ринку логістичних рішень